Ülkemizde Kalıcı Fondöten adıyla geçen BB GLOW uygulaması, pek çok cilt rahatsızlığını özel bitkisel serumlar sayesinde gideren en yeni cilt bakım uygulamasıdır. Uygulamada kullanılan serumlar; çeşitli kimyasallar ve bb krem ya da fondöten içermez. Bu nedenler kozmetik değildir. Uygulamanın etkisi yaklaşık 1 yıl sürdüğü için herkes tarafından fazlasıyla tercih ediliyor.

BB GLOW (Kalıcı Fondöten) Nasıl Uygulanır?

Kişiye göre özel seçilen bitkisel serumların mikro iğneleme kullanılarak epidermise işlenmesi ile uygulanır. Mikro iğneler sayesinde, bitkisel serum cildin üst tabakasının altına yerleştirilir. İşlem gayet konforludur ve iğneler herhangi bir acı hissi yaşatmaz. Her mevsim uygulanabilme özelliğine sahip olan işlem, ilk seans itibariyle etkisini belli etmeye başlar.

BB GLOW (Kalıcı Fondöten) Effect serumları B3 vitamini, aminoasit, bitki özleri, titanyum dioksit ve çeşitli bitki özleri içermektedir. Bu yüzden herhangi bir yan etkisi yoktur. BB GLOW (Kalıcı Fondöten) Effect, hücre yenilenmesini destekler, cildin daha genç görünmesini sağlar ve cildin daha parlak görünmesini sağlar. Güneş deformasyonlarını tedavi ederken, olası güneş hasarlarına karşı cildi korur. Lekelenme problemini giderir. Yoğun nemlendirme özelliği vardır. Sivilce ve akne izlerini onarır. Yeni hücre oluşumu sağlar. Cilt üzerinde bulunan yara izi ya da skar doku görünümünü hafifletir.

KALICI FONDÖTEN KIMLERE UYGULANAMAZ?

Kanser rahatsızlığı veya vücudunda tümör bulunan hastalara, kemoterapi ve radyoterapi gören hastalara, vücutta iltihap problemi bulunan hastalara, Keloid skar oluşumuna duyarlılığı bulunan kişilere, hamilelelik ya da emzirme döneminde olanlara, uygulama alanında ben. siğil, uçuk bulunan kişilere, egzama ve sedef gibi cilt hastalıklarının aktif  döneminde olan ya da bu rahatsızlıkların tedavi sürecinde olan hastalara, kan pıhtılaşmasında bozukluk ya da kan hastalıkları bulunan kişilere, akut bulaşıcı hastalık taşıyıcılarına kalıcı fondöten uygulaması yapılamaz.