Yaşımız ilerledikçe zamanın izleri, yüzümüzde birikiyor. Güzelliğimiz; stres, yorgunluk, iş hayatı, hava kirliliği, zararlı güneş ışınları gibi gençlik hırsızları tarafından parça parça çalınıyor. Günümüzde, zihinsel, fiziksel ve ruhsal bir bütün olarak, sağlıklı, genç ve güzel olmak herkesin arzusudur. Bu amaçla birçok yöntem kullanılmakta ve yeni bilimsel teknikler ile etkin, güvenilir ve sağlıklı şekilde yılların istenmeyen etkisinden kurtulmak mümkün olabilmektedir. Zaten bize ait olan güzelliğimizi geri almak için Fibroblast ile harekete geçebiliriz.

Fibroblast ile güzelliğinizin sırrı, sizde saklı…

Cilt güzelliğindeki kaybın sebebi; ciltteki iyileşmenin ve yenilenmenin anahtarı olan fibroblast hücrelerinin yaşla birlikte azalmasıdır. Fibroblast uygulamasında, kulak arkanızdan alınan küçük bir parça dokunuzdaki fibroblastlar, uluslararası standartlarda teknik donanıma sahip laboratuvar ortamında beslenerek zenginleştiriliyor ve çoğaltılıyor. Daha sonra kendi dokunuzdan üretilen bu hücreler cildinize enjekte edilerek doğal güzelliğinizi size geri kazandırıyor.

İyi hissedin.

Fibroblast ’in güzellik sırrı sizden gelir yani kendi dokularınız çoğaltılarak cildinize uygulanır ve bu sayede cildiniz aydınlanır, güzelleşir, gençleşir. Fibroblast , vücudunuza uyum sağlar; alerji, kızarıklık gibi günlük hayatınızı aksatacak durumlara sebep olmaz. Fibroblast kök hücre uygulaması sonrasında yaşamınıza, mutlulukla devam edersiniz.

Yıllarca genç kalın!

FDA tarafından onaylanmış yöntemle üretilen Fibroblast , size ait olan fibroblastlarınızla, bebeksi güzelliğinizi size yeniden kazandırır. Sizde var olan gerçek güzelliğin ortaya çıkmasını sağlar. Fibroblast, sizin hücrelerinizdir, kimyasal madde içermez. Uygulandığı alandan başka noktalara kaymaz. Cildinizde, yüz ifadenizde ve mimiklerinizde bozulmalara sebep olmaz. Doğal güzelleşme ve iyileşme etkisini uzun yıllar boyunca sürdürür.

Fibroblast ile kollajenin aktivasyonu sağlanarak yüzdeki kırışıklıklar, derin olukların tedavisi ve yanaklardaki çöküklüğün tedavisi, dudakların biçimlendirilmesi, akne izleri, sivilce izleri, yorgun görünüm, boyun ve dekolte bölgesindeki yıpranmalar, göz altı halkaları, göz altındaki sarkmalar, vitiligo lekeleri hatta uzun süreli deri yaralarının ve izlerinin tedavisi için kişinin kendisine ait canlı alt deri hücreleri dolgu maddesi olarak kullanılmaktadır. Bu hücreler kollajen sentezleyerek derinin yeniden yapılanmasını sağlamaktadır. Alışagelmiş dolgu maddelerinden farklı olarak uzun etkili bir yöntemdir. Dolgu maddelerinin aksine, kişinin kendi hücrelerinden elde edilen bir yöntem olarak, kişinin doğal güzelliğini ortaya çıkartmaya yardımcı olur, cildini yeniler.