YILLARA
MEYDAN
OKU...


Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. ANGEL GÜZELLİK SALONU olarak tüm güzellik ve bakımınız dan biz sorumluyuz..Huzurlu atmosferi, güvenliği, teknolojik donanımı, deneyimli güler yüzlü ekibi ile estetik ve güzellik sektöründe Ümraniye’nin merkezi konumuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Lazer Epilasyon, İğneli epilasyon, Hücre yenileyici, Dermaroller, Dermapen, Ayak detoksu, Refleksoloji masajı, Kupa terapisi, Sülük uygulaması, İpek kirpik, Dudak dolgusu, Nazolobyer Dolgu, Botoks, Mezoterapi, Mono örümcek ağı, Lipoliz, Prp, Dermatolojik ürünlerle Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Microblading, Kıl tekniği kaş, Kirpik lifting, Göz Bakımı, Bölgesel Zayıflama, Kaş Tasarımı hizmetlerimiz profesyonel ürünlerle kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır. Ayrıca en son teknoloji Lazer Epilasyon Cihazı ile istenmeyen tüylerden en kısa sürede kurtularak, pürüzsüz bir cilde kavuşuyorsunuz.

Ailenizden biri olmayı amaçlayan ANGEL GÜZELLİK SALONU ; son derece güvenli, hijyenik ve modern olan salonu ile değerli müşterilerine kendilerini evlerinde hissedecekleri sıcak, samimi ve konforlu bir ortam sunmaya devam ediyor.


Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.


Güzellik, estetik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabileceği, ANGEL GÜZELLİK SALONUN da kullanılmakta olan , ulaşımı rahat aile ortamımızda sizi de ağırlamaktan mutluluk duyarız.