TAKSİM GÜZELLİK SALONU

Yüksek hizmet kalitesini, uygun fiyata, yeterlilik esaslarına bağlı ve deneyimli personelleri aracılığı ile sunmayı ilke edinmiş bir işletmedir.

Huzurlu atmosferi, güvenliği, teknolojik donanımı, deneyimli güler yüzlü ekibi ile estetik ve güzellik sektöründe Ümraniye’nin merkezi konumuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Lazer Epilasyon, İğneli epilasyon, Hücre yenileyici, Dermaroller, Dermapen, Ayak detoksu, Refleksoloji masajı, Kupa terapisi, Sülük uygulaması, İpek kirpik, Dudak dolgusu, Nazolobyer Dolgu, Botoks, Mezoterapi, Mono örümcek ağı, Lipoliz, Prp, Dermatolojik ürünlerle Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Microbladinğ, Kıl tekniği kaş, Kirpik lifting, Göz Bakımı, Bölgesel Zayıflama, Kaş Tasarımı hizmetlerimiz profesyonel ürünlerle kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır. Ayrıca en son teknoloji Lazer Epilasyon Cihazı ile istenmeyen tüylerden en kısa sürede kurtularak, pürüzsüz bir cilde kavuşuyorsunuz.

Ailenizden biri olmayı amaçlayan ANGEL GÜZELLİK SALONU ; son derece güvenli, hijyenik ve modern olan salonu ile değerli müşterilerine kendilerini evlerinde hissedecekleri sıcak, samimi ve konforlu bir ortam sunmaya devam ediyor.

Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Güzellik, estetik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabileceği, TAKSİM GÜZELLİK SALONUN da kullanılmakta olan , ulaşımı rahat aile ortamımızda sizi de ağırlamaktan mutluluk duyarız.
angel-guzellik-cilt-bakimi-562
angel-guzellik-lazer-epilasyon-060064

Sonuca ulaşmanın garanti yolu.

Merkezimiz de güzellik salonu ve bakımla ilgili akla gelen hemen her türlü hizmet yer almaktadır.