ANGEL GÜZELLİK SALONUMUZDA;

Kendine güvenen, her daim enerjik ve çekici görünmek isteyen, güzelliğiyle ön planda olmak isteyenlerin tercih ettiği adrestesiniz.

Detaylarla yaşam enerjisini güçlendiren, bakıma ve güzelliğe önem veren siz bayanların renkli dünyasına renk katan Angel Güzellik Salonu her türlü ihtiyacınıza cevap verecek geniş hizmet ağına sahiptir.

Angel Güzellik Salonumuz da profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı sonuç alabilmenize özen gösteriyoruz.

Lazer Epilasyon

Taksim Güzellik Salonumuzda istenmeyen tüylerin izden kalıcı ve etkili olarak kurtulun.

Cilt Bakımı

Cilt lekeleri günlük hayatta ve iş hayatında pek çoğumuz için estetik bir görünüş bozukluğu ve öz güven eksikliğine sebep olmaktadır.

İyon Detoks

Dişlerdeki cilalı dolgular ve aşırı antibiyotik kullanımı gibi giderek artan toksin kaynakları birçok sağlık problemine yol açabiliyor. Çözümü ise Taksim Güzellik Salonu…

Kalıcı Makyaj

Güzelliğinizi kalıcı hale getirin. Son derece doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları arttırır, hatları belirginleştirir, bazı kusurları kapatır.

İpek Kirpik

İpek kirpik, kısa veya seyrek kirpiklerin istenilen uzunlukta görünmesi ve daha dolgun kirpik yapısına ulaşma işlemidir.

Botoks

 Botoks kırışıklıkları gidermek ve aşırı terlemeleri önlemek için ise 10 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır.

Dolgu

Göz ve ağız kenarlarındaki çizgilenmeler de kullanılırken; alın kırışıklıkları, kaşların arası, burnun alt köşesi ve ağız köşesi arasında kalan hafif kıvrımlarda ve dudak hacimlendirmesinde kullanılır.

Lipoliz

Lipoliz, bölgesel fazlalıkların doğal yollarla atımını sağlayan, soyadan elde edilen PPC (fosfaditilkolin) maddesinin lipoliz iğnesi marifetiyle deri altına enjekte edilmesine dayanan etkin bir tedavi yöntemidir.

PRP

PRP; Platelet rich plasma” platelet (trombosit) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması adı verilen yöntemin kısaltılmış adıdır.

Mezoterapi

Ağrı veya hastalıkları, vücutta bulundukları yere lokal olarak uygulanan mikro enjeksiyonlar yoluyla kontrol altına alan ya da tedavi eden bir tıbbi uygulamadır.

Kupa Masajı

Dünyada değişik isimlerle adlandırılan kupa masajı yöntemi, Anadolu´da bu isimden başka bardak çekme olarak da bilinmektedir.